Autorijschool Direction

Rotterdam
Autorijlessen

Over Autorijschool Direction

Autorijschool Direction is een rijschool gevestigd in Rotterdam. Neem contact op voor meer informatie.

Locatie

Kobelaan 36, 3067MD Rotterdam

Veelgestelde vragen

Welke rijlessen biedt Autorijschool Direction aan?

Autorijschool Direction biedt autorijlessen aan in Rotterdam.

Waar is Autorijschool Direction gevestigd?

Autorijschool Direction is gevestigd aan Kobelaan 36, 3067MD Rotterdam.

Bedrijfsgegevens & KVK-informatie

Registratie

KVK-nummer
60859563
Vestigingsnummer
000030014433

Bedrijfsvorm

Rechtsvorm
Eenmanszaak
Type
Hoofdvestiging

Contact

Geen contactgegevens beschikbaar.

Adres

Kobelaan 36

3067MD Rotterdam

4.8 gemiddeld op 200+ beoordelingen

Proefles van 100 minuten voor slechts €60

Normaal €138 - 57% korting via VindJeRijschool x WOLF.

Gratis en vrijblijvend info aanvragen. Beschikbaar door heel Nederland.

Gratis adviesgesprek aanvragen

Inclusief 57% korting op je proefles (€60 i.p.v. €138)